Pokojowa

Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

POKOJOWA
Gdańsk, Sopot, Władysławowo, Jastarnia

Oferujemy:

  • Dobre i stabilne warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w zespole
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w Sopocie

Wymagania wobec kandydatów:

  • Dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy
  • Pozytywne nastawienie i dbałość o dobrą atmosferę w codziennej pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa, w weekendy)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zakres obowiązków:

  • Porządkowanie i przygotowywanie pokoi hotelowych, zgodnie ze standardami obiektu
  • Dbanie o utrzymanie czystości i higieny w pomieszczeniach hotelowych (np. korytarze, sale konferencyjne)
  • Utrzymanie w czystości i sprawności sprzętów używanych podczas pracy i w pomieszczeniach roboczych
  • Informowanie o brakach i usterkach

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?
ZADZWOŃ DO NAS!!
☎️+48 511 426 113