Pracownik obsługi technicznej do hotelu

Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJ DO HOTELU

 Zakres obowiązków:

  • Obsługa segregacji odpadów do odpowiedniego pojemnika
  • Dbałość o powierzony sprzęt roboczy
  • Obsługa dozowników z materiałami eksploatacji basenu
  • Stała kontrola stanu obiektu, natychmiastowa reakcja w przypadku usterek, awarii
  • Inne prace techniczne

Wymagania :

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoką kulturę osobistą
  • Znajomość j. polskiego

Oferujemy :

  • Praca po 8h dzienne
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Przyjazną atmosferę w zespole
  • Możliwość zakwaterowania

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?
ZADZWOŃ DO NAS!!
☎️+48 511 426 113