KUCHARZ

Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

KUCHARZ

Gdańsk/Sopot/Władysławowo

Oferujemy:

  • Dobre i stabilne warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w zespole
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prace w obiektach całorocznych

Wymagania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Pasji do gotowania
  • Znajomość j. polskiego i/lub angielskiego – mile widziana
  • Dokładność, zaangażowanie i odpowiedzialność w prace
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dań z zachowaniem najwyższych standardów jakości
  • Przestrzeganie systemu HACCP
  • Współpraca z Szefem Kuchni oraz kierownikami innych działów
  • Obsługa wesel oraz współpraca w tworzeniu menu a’la carte
  • Kontrola stanów magazynowych, nadzór nad zakupami i innymi kosztami

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?
ZADZWOŃ DO NAS!!
☎️+48 511 426 113 (PL)

☎️+48 795-728-828 (PL/UKR)

☎️+48 733-828-128 (PL/UKR)